FLORETTER, 2 st, KÄPPAR, 3 st.

19031. FLORETTER, 2 st, KÄPPAR, 3 st.

En käpp med silverbeslag. Längd 90-100 cm.

Slitage, smärre skador och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 149