FÅTÖLJ, svart konstläder, laserat trä med metallben.

190276. FÅTÖLJ, svart konstläder, laserat trä med metallben.

1900-talets andra hälft.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets andra hälft.

Bruksslitage.

Antal besök: 658