Musterring, 6 ”Rosario” stolar.

1902291. Musterring, 6 ”Rosario” stolar.

Mörkrött nappaläder med slät stålram, roterbar. 2 stolar med armstöd HxBxSH: 98x46/55x47cm.

Tecken på slitage, vattenmärken och repor i vissa områden. Skrubbsår på armstöd och ryggstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 627