Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
TONY ROOS. "Röjning efter fiske", olja på duk, signerad , 1979.
190227. TONY ROOS. "Röjning efter fiske", olja på duk, signerad , 1979.
80 x 100 cm.
Något fläckig.
Gör en kostnadsfri värdering!
80 x 100 cm.
Något fläckig.
Göteborgs Auktionsverk
1 138