TONY ROOS. "Röjning efter fiske", olja på duk, signerad , 1979.

190227. TONY ROOS. "Röjning efter fiske", olja på duk, signerad , 1979.

80 x 100 cm.

Något fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 100 cm.

Något fläckig.

Antal besök: 1 338