SKRIN med SPELMARKER, silver.

SKRIN med SPELMARKER, silver.
190155. SKRIN med SPELMARKER, silver.

Höjd 6 cm, 13 x 20 cm, C G Hallberg, Sverige, 1936.

Gravyr på insidan av locket.
Bruksslitage och smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gravyr på insidan av locket.

Antal besök: 722