GEORGES VAN DE VOORDE. 1 par bokstöd, patinerad vitmetall på stensockel, signerade.

190142. GEORGES VAN DE VOORDE. 1 par bokstöd, patinerad vitmetall på stensockel, signerade.

Signerade Van der VOORDE. Stämplade "Brig Paris France".
Snarlika socklar.
Längd ca 16 cm. Höjd ca 13 cm.

Slitage. En fågel med spricka på vinge. Nagg på sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snarlika socklar.

Antal besök: 882