SKRIVBORD MED LÄDERKLÄDD TOPP. Bradleys, England. 1900-tal.

189986. SKRIVBORD MED LÄDERKLÄDD TOPP. Bradleys, England. 1900-tal.

Skrivbord i gustaviansk stil med grön läderklädd topp med förgyllda detaljer.
Höjd 100 cm
Bredd 91,5 cm
Djup 45,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 100 cm
Bredd 91,5 cm
Djup 45,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 051