TEKANNA, silver, Wakely & Wheeler, London, England, 1970.

189980. TEKANNA, silver, Wakely & Wheeler, London, England, 1970.

Tekanna i silver med grepp i trä.
Höjd ca 20 cm.
Vikt ca 892 gam.

Buckla. Repor. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.
Vikt ca 892 gam.

Buckla. Repor. Slitage.

Antal besök: 959