KANNA, nysilver, jugend, Tyskland, 1900-talets första kvartal.

189887. KANNA, nysilver, jugend, Tyskland, 1900-talets första kvartal.

Signerad W.MF.B
Höjd 21,5 cm.

Bruksslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad W.MF.B
Höjd 21,5 cm.

Bruksslitage och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 637