SOFFBORD, Engelsk stil, 1900-tal.

189873. SOFFBORD, Engelsk stil, 1900-tal.

3 lådor, skinnkläddskiva, utfälld med klaffar längd 143 cm, bredd 52 cm, höjd 58 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 582