PER WICKENBERG. Efter. Vinterlandskap, Olja på duk, signerad, 1800-talets tidigare hälft.

189842. PER WICKENBERG. Efter. Vinterlandskap, Olja på duk, signerad, 1800-talets tidigare hälft.

55 x 68 cm.

Omfattande krackeleringar. Två hål i duken, lappade på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 68 cm.

Antal besök: 1 079