SIDEBOARD, teak, 1960/70-tal.

SIDEBOARD, teak, 1960/70-tal.
18984. SIDEBOARD, teak, 1960/70-tal.

Med tre jalusidörrar, dokumentfack.
Längd 169, bredd 42, höjd 75 cm.

Vissa lådfack ej original.
Smärre slitage, skador.
Nyckel samt lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vissa lådfack ej original.
Smärre slitage, skador.
Nyckel samt lås saknas.

Antal besök: 964