KARIN ALMLÖF. Akvarell, signerad och daterad 1995.

189831. KARIN ALMLÖF. Akvarell, signerad och daterad 1995.

Bildyta 19 x 12.5 cm.

Saknar glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 19 x 12.5 cm.

Saknar glas.

Antal besök: 1 230