BORD, ek, "Florida", Folke Ohlsson, Tingströms för Bra Bohag, 1900-talets tredje kvartal.

189823. BORD, ek, "Florida", Folke Ohlsson, Tingströms för Bra Bohag, 1900-talets tredje kvartal.

83 x 83 cm. Höjd 55 cm.
Brännmärkt.

Smärre fläckar/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

83 x 83 cm. Höjd 55 cm.
Brännmärkt.

Smärre fläckar/repor.

Antal besök: 2 317