BARDISK, BARSTOLAR 4st samt HYLLA, ek, smidesdetaljer, 1900-tal.

18982. BARDISK, BARSTOLAR 4st samt HYLLA, ek, smidesdetaljer, 1900-tal.

Belgist tillverkning Decorum.
Bardiskens längd 200, bredd 73, höjd ca 114 cm.
Barstolar 4 st, skinnklädda.
Hylla längd 146, bredd 32, höjd 116 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Belgist tillverkning Decorum.
Barstolar 4 st, skinnklädda.

Mindre slitage.

Antal besök: 9 689