HEDAEUS JOHN. Motiv från Stora Torget, Borås. Olja på duk, signerad Hedaeus.

189818. HEDAEUS JOHN. Motiv från Stora Torget, Borås. Olja på duk, signerad Hedaeus.

44 x 59 cm. Bär plakett "Till Svenska statens Hantverksinstitut från Borås Hantverksförening 1941".

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 657