SIDEBOARD med jalusidörr, teak, 1960/70-tal.

18974. SIDEBOARD med jalusidörr, teak, 1960/70-tal.

Med jalusidörr samt utdragbar skiva med spegelglas.
Längd 150, bredd 42, höjd 75 cm.

Nyckel saknas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel saknas. Bruksslitage.

Antal besök: 3 082