SÄNG/DAGBÄDD, "Berlin 60", Bruno Mathsson för firma Karl Mathsson, Värnamo, 1962.

189744. SÄNG/DAGBÄDD, "Berlin 60", Bruno Mathsson för firma Karl Mathsson, Värnamo, 1962.

Bok. Brännstämplad. Madrass medföljer, specialbeställd från Sova Wonderland i Norge. Längd 202, bredd 101 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 8 258