FÖNSTERBORD, 2 st, ek, nyrenässans, jugend.

189701. FÖNSTERBORD, 2 st, ek, nyrenässans, jugend.

Bord nyrenässans, längd 70, bredd 50, höjd 77 cm.
Bord jugend, längd 67, bredd 44, höjd 77,5 cm.

Slitage, skador, fläckar, märken.
Nyrenässans bordet omarbetat/lagat, skiva slagit sig + spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 964