LJUSSTAKAR, 1 par, snarlika, tenn empire, 1 st Stämplad Carl Petter Lindborg, Kristianstad 1844.

189683. LJUSSTAKAR, 1 par, snarlika, tenn empire, 1 st Stämplad Carl Petter Lindborg, Kristianstad 1844.

1 st Stämplad, CPL, Carl Petter Lindborg,1831-1852, Kristianstad, 1844
Höjd 9 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 062