DOCKOR, 3 st, bla Simon & Halbig 1079.

189610. DOCKOR, 3 st, bla Simon & Halbig 1079.

Biskvihuvud Simon & Halbig, märkt 1079, samt 8, kroppen märkt Heinrich Handwerck Germany 1. Höjd ca 47 cm.

Docka i papier mache. Höjd ca 47 cm.

Docka, ceulluloid med tygkropp. Höjd ca 43 cm.

Slitage, skador, färgbortfall, lagningar/kompletteringar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 982