TV-KANNA i design av Sigvard Bernadotte. 1900-talets andra hälft.
189604. TV-KANNA i design av Sigvard Bernadotte. 1900-talets andra hälft.
Termos i rostfritt stål formgiven av Sigvard Bernadotte
Höjd 22 cm
Stämplad Moderna kök, Rostfritt, Stainless, Made in Stockholm, Made in Sweden, 10 l.
Höjd 22 cm