TV-KANNA i design av Sigvard Bernadotte. 1900-talets andra hälft.

189604. TV-KANNA i design av Sigvard Bernadotte. 1900-talets andra hälft.

Termos i rostfritt stål formgiven av Sigvard Bernadotte
Höjd 22 cm
Stämplad Moderna kök, Rostfritt, Stainless, Made in Stockholm, Made in Sweden, 10 l.

Bruksskick med trasigt lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm

Bruksskick med trasigt lock.

Antal besök: 13 074