BRICKA, silver, märkt SZS, Mexiko, 1900-tal.

189585. BRICKA, silver, märkt SZS, Mexiko, 1900-tal.

Bricka med grepp på fötter. Märkt "Hecho en Mexico D. F./ SZS / Plata 925," "Sterling".
Längd ca 62 cm.
Vikt ca 2090 gram.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 62 cm.
Vikt ca 2090 gram.

Slitage, repor.

Antal besök: 1 513