Auktionshuset Kolonn
Konst
Skulptur
GÖSTA ALMGREN. Byst, gips, signerad och daterad 1937.
189569. GÖSTA ALMGREN. Byst, gips, signerad och daterad 1937.
Höjd 34 cm.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 34 cm.
Slitage, skador.
Auktionshuset Kolonn
779