OLAV CHRISTOPHER JENSEN. Komposition, aquatint och torrnålsetsning, signerad och numrerad 35/35.

189551. OLAV CHRISTOPHER JENSEN. Komposition, aquatint och torrnålsetsning, signerad och numrerad 35/35.

24,5 x 16,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

24,5 x 16,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 340