TÅRTSPADAR, silver, "Tornedal", C.O. Persson AB, 1975, vikt 115 gram.

189535. TÅRTSPADAR, silver, "Tornedal", C.O. Persson AB, 1975, vikt 115 gram.

22-23 cm. En tårtspade saknar kontrollstämplar men är testad som silver.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 755