TAKLAMPA, Art deco, 20/1930-tal, Orrefors.

189451. TAKLAMPA, Art deco, 20/1930-tal, Orrefors.

Mässing samt färgat glas, 3 st ljuspunkter, höjd 47, diam 36 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 409