MATSALSGRUPP, 7 delar, bondrokoko-stil, 1900-tal.

189401. MATSALSGRUPP, 7 delar, bondrokoko-stil, 1900-tal.

Gråmålad.
Bord. Två halvbord med två sargförsedda skivor. Dekormålad skiva. Total längd med skivor 230, bredd 108, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gråmålad.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 472