SYSKRIN, Gütermann's Sysilke, 1900-talets första hälft.

189346. SYSKRIN, Gütermann's Sysilke, 1900-talets första hälft.

Glasad front med 4 utdragbara lådor med fackinredning
Längd 35,5, bredd 35, höjd 33 cm.

Slitage och nötning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och nötning.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 7 952