TRÄDGÅRDSSTOLAR i vitmålad järntråd. 4 delar. 1900-talets senare hälft.

189304. TRÄDGÅRDSSTOLAR i vitmålad järntråd. 4 delar. 1900-talets senare hälft.

4 st stolar med tvinnande och korsade ben, tygklädd masonitsits
Höjd ca 98 cm, djup 36 cm.

Bruksslitage, rost, färgbortfall, ojämna fötter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 98 cm, djup 36 cm.

Antal besök: 1 395