Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ÅSA WALLERT-PIERROU. Landskapsstudie med hus, olja på duk, signerad och daterad -50.
189298. ÅSA WALLERT-PIERROU. Landskapsstudie med hus, olja på duk, signerad och daterad -50.
55 x 50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 50 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 933