BO LANDBERG. Båten vid hamngatan, Olja på duk, signerad B Landberg.

189285. BO LANDBERG. Båten vid hamngatan, Olja på duk, signerad B Landberg.

H 54 cm, B 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

H 54 cm, B 45 cm.

Antal besök: 7 717