AXEL HOLM. Kleinstadtgasse.

AXEL HOLM. Kleinstadtgasse.
189267. AXEL HOLM. Kleinstadtgasse.

(Rödby 1861- 1935 Köpenhamn, dansk landskapsmålare och grafiker, student av Christensen)
Kleinstadtgasse
Originalfärgetsning, 51,5 x 35 cm, ger., handsign. u. re. A. Holm, dat. u. vänster 1925.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kleinstadtgasse

Auktionshaus Schwerin
Antal besök: 5 956