INGEGERD TORHAMN. "Färgspel". Färglitografi. Signerad. 55/80.

18919. INGEGERD TORHAMN. "Färgspel". Färglitografi. Signerad. 55/80.

45 x 54 cm.

Obetydlig fläck i övre marginal.

Ingegerd Torhamn (1898–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 54 cm.

Ingegerd Torhamn (1898–1994)

Antal besök: 981