SVEN EKDAHL. Gatumiljö. Akvarell. Signerad och daterad -56.

189091. SVEN EKDAHL. Gatumiljö. Akvarell. Signerad och daterad -56.

60x42,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x42,5 cm.

Antal besök: 4 094