BORDSLYSTER i mässing och kristall. 1930-tal.

189054. BORDSLYSTER i mässing och kristall. 1930-tal.

Bordsarmatur i mässing med marmorfot, två våningar och två ljuspunkter. Kristallprismor i form av kristallkedjor, kvadrater och x-prismor
Höjd 44 cm.

Bruksskick med lös bindtråd och medföljande lösa prismor
Uppborrad för el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm.

Uppborrad för el.

Antal besök: 1 341