LILLA HELLESEN. litografi, kastanjeträd signerad.

189021. LILLA HELLESEN. litografi, kastanjeträd signerad.

44 x 57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 57 cm.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 5 763