ARMBANDSUR, Oscar de la Renta.

1890188. ARMBANDSUR, Oscar de la Renta.

Oscar de la Renta armbandsur i förgyllt rostfritt stål
Quartz urverk
Swiss
Boett diameter 32 mm.

Bruksskick
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Quartz urverk
Swiss
Boett diameter 32 mm.

Bruksskick

Antal besök: 1 578