BRICKA, Ryssland 1800-tal.

BRICKA, Ryssland 1800-tal.
18894. BRICKA, Ryssland 1800-tal.

Målad plåt.
Längd 66, bredd 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målad plåt.
Längd 66, bredd 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 874