FIGURIN, keramik, katt, "Murre", Lisa Larsson.

188937. FIGURIN, keramik, katt, "Murre", Lisa Larsson.

Märkt samt signerad. Höjd 14,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 3 803