OIDENTIiFIERAD KONSTNÄR, litografi, signerad och numrerad 71/100.

188917. OIDENTIiFIERAD KONSTNÄR, litografi, signerad och numrerad 71/100.

64x90 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

64x90 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 764