SERVISDELAR, 14 st. "pyro", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

188876. SERVISDELAR, 14 st. "pyro", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

En tillbringare, höjd 17 cm
Fem st äggkoppar, varav en med fat
Två stycken kaffekoppar med tre fat, (dockstorlek)
En serveringsskål med fat, ett saltkar.

Krackeleringar, av dockservisen har en kopp och ett fat nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

En tillbringare, höjd 17 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 243