BRODERI/SPETSARBETE, inramat, anno 1809.

188872. BRODERI/SPETSARBETE, inramat, anno 1809.

Ramens yttermått, 30.5 x 29.5 cm.
Bär initialer samt daterad.

Fläckar, slitage.
Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bär initialer samt daterad.

Fläckar, slitage.
Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 605