BYST, "Diana", 1900-talets andra hälft.

18884. BYST, "Diana", 1900-talets andra hälft.

Patinerad gips. Höjd ca 60 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 705