SKRIVBYRÅ, med vitrinöverdel, 1900-tal.

188760. SKRIVBYRÅ, med vitrinöverdel, 1900-tal.

Tvådelat. Dekorinslag med intarsia. 4 lådor samt skrivklaff. Längd 55, Djup 43, Höjd 184cm.

Bruksslitage. En nyckel saknas, skruvar på överdel saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 104