RALF ARZT. Figurscen, olja på duk, signerad Arzt.

188748. RALF ARZT. Figurscen, olja på duk, signerad Arzt.

130 x 83 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

130 x 83 cm.

Antal besök: 3 344