SPEGEL, 1900-tal.

SPEGEL, 1900-tal.
188705. SPEGEL, 1900-tal.

Vitmålat. Omgjort fönster. Ca. 76x60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
188705. SPEGEL, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 467