HYLLSYSTEM, Gustav Bahus, Norge, 1960-tal.

188703. HYLLSYSTEM, Gustav Bahus, Norge, 1960-tal.

5 gavlar, 14 hyllplan, skåp.

Slitage. Nätskador på framsida av skåp.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 gavlar, 14 hyllplan, skåp.

Antal besök: 1 342