GOLVLAMPA, "307", Uno och Östen Kristiansson, Luxus Vittsjö.

188700. GOLVLAMPA, "307", Uno och Östen Kristiansson, Luxus Vittsjö.

Oljad ek med plåtskärm. Höjd ca. 106 cm.

Bruksslitage. Skärm med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 373