PARTI KERAMIK, 5 delar, bla. Nittsjö och Inger Persson, Rörstrand, 1900-tal.

18864. PARTI KERAMIK, 5 delar, bla. Nittsjö och Inger Persson, Rörstrand, 1900-tal.

Vasens höjd 44,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vasens höjd 44,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 698